Home Cinema Visconti

  • 70 m²
  • 2 sypialni
  • 2 łazienki

Goście mogą zdecydować się na pobyt w apartamencie Home Cinema Visconti Rzym o powierzchni 70 m² podczas wizyty w dzielnicy Vaticano Prati w Rzymie.

Goście apartamentu mogą korzystać z suszarki do włosów i ręczników w łazience. Znajdziesz tu również oddzielną toaletę i prysznic.

Dla tych, którzy chcą samodzielnie przygotowywać posiłki, apartament Home Cinema Visconti zapewnia takie opcje wyżywienia, jak czajnik elektryczny, lodówka i przybory kuchenne.

Bazylika Najświętszej Maryi Panny na Zatybrzu znajduje się 2 km od apartamentu, a Kaplica Sykstyńska leży w odległości 25 min spacerem. Apartament oferuje pierwszorzędną lokalizację: Kościół św. Joachima w Rzymie jest w prawie 500 m. Prawie 30 min piechotą od 2-pokojowego apartamentu Home Cinema Visconti znajduje się również Ołtarz Ojczyzny — pomnik Wiktora Emanuela II. Obiekt noclegowy jest usytuowany 300 metrów od przystanku autobusowego Marcantonio Colonna oraz w niewielkiej odległości od stacji metra Lepanto.

Potrzebujesz więcej opcji?
Check Top hotels near Home Cinema Visconti Rzym
Vaticano Suite - 3 Bagni - 11 Posti - 200Mq - 7 Letti - Wifi
Cena tylko dla urządzeń mobilnych

Vaticano Suite - 3 Bagni - 11 Posti - 200Mq - 7 Letti - Wifi

158 m od nieruchomości
USD 410 USD 369
za noc
Skylife Minimalist Boutique Apartment
Cena tylko dla urządzeń mobilnych

Skylife Minimalist Boutique Apartment

9.6
Wyjątkowy 19 opinii
285 m od nieruchomości
USD 420 USD 378
za noc
Domus Caecilia - Via Cola Di Rienzo
Cena tylko dla urządzeń mobilnych

Domus Caecilia - Via Cola Di Rienzo

9.3
Wspaniały 69 opinii
387 m od nieruchomości
USD 364 USD 328
za noc
    Jak dojechać do hotelu

    Lotniska

    Lotnisko Rzym Ciampino
    18 km

    Stacje kolejowe

    Flaminio Train Station
    1 km

    Udogodnienia

    Opcje parkingowe

    • Parking

    W kuchni

    • Czajnik
    • Przybory kuchenne

    Dla dzieci

    • Łóżeczka dla dzieci

    W pokojach

    • Klimatyzacja
    • Kącik dzienny
    • Herbata i kawa
    • Stół

    W łazience

    • Pralka
    • Bezpłatny zestaw kosmetyków

    Urządzenia

    • Telewizor LCD

    Wystrój

    • Podłoga z parkietem

    Dostępne na miejscu

    • Całkowity zakaz palenia

    Zwierzęta

    • Zakaz wprowadzania zwierząt !

    Ważna informacja

    Przyjazd: od 15:00 do 23:59
    Wyjazd: do 10:00
    Numer licencji058091-CAV-13288,IT058091B4DUCKLI9Q
    Często Zadawane Pytania
    • Czy apartament Home Cinema Visconti akceptuje zwierzęta?
      Niestety apartament Home Cinema Visconti nie jest przyjazny zwierzętom.
    • Czy w apartamencie Home Cinema Visconti jest kuchnia?
      W apartamencie Home Cinema Visconti goście znajdą pełnowymiarową kuchnię z czajnikami elektrycznymi, lodówką i przyborami kuchennymi.

    Lokalizacja

    Map
    W pobliżu

    Lotniska

    Lotnisko Rzym Ciampino
    18 km

    Stacje kolejowe

    Flaminio Train Station
    1 km

    Atrakcje w pobliżu

    Restauracje w pobliżu

    Galeria

    Opinie

    Nie ma jeszcze żadnych komentarzy :(

    Jeżeli zostajesz w tym hotelu, prosimy podzielić się swoim doświadczeniem z nami

    Napisz opinię

    Napisz opinię

    Kiedy przebywałeś w hotelu?

    Oceń nocleg

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Bardzo słabo
    Świetny

    Państwa dane

    Skąd jesteś?
    Dziękujemy! Dziękujemy za poświęcony czas. Twoja opinia zostanie wkrótce opublikowana.
    Przejdź do opinii
    Recenzja nie została wysłana.

    Skontaktuj się z Nami

    Prosimy o dokonanie rezerwacji grupowej, jeżeli potrzebujesz więcej niż 4 pokoi.
    Państwa dane
    Temat
    Wiadomość
    Home Cinema Visconti Rzym

    Pokaż na mapie:

    Zabytki
    Polecane restauracje
    Transport publiczny
    Dziękujemy za twoją opinię
    Dziękujemy za subskrypcję
    Zamknij